شماره حساب های شیرازه :

شماره حساب بانک ملت : 290666454
شماره کارت بانک شهر: 5047061027062732

+ بعد از هر خرید اینترنتی لازم است تایید پرداخت وجه از طریق تلفن 22540317 و  22560983 به این انتشارات اطلاع داده شود.

+ انتقال وجه شامل هيچ هزينه ای اعم از کارمزد يا موارد مشابه نمي باشد.

+ از زمان درخواست خروج وجه تا زمان واريز به حساب بانکی ممکن است زمانی بين 3 ساعت تا یک روز کاری سپری شود. اين زمان به سبب اطمينان از صحت تراکنش های ورودی و به حساب مورد نظر می باشد.

+ هرگونه سو استفاده از سرویس پرداخت و استفاده ماشینی و رباتی از این سرویس ها ممنوع بوده و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

+مسئولیت پرداخت آنلاین به عهده بانک مربوطه میباشد. در صورت بروز مشکل مبلغ پرداختی به حساب شما از طریق بانک مربوطه عودت داده خواهد شد.

+ فروشنده موظف است شماره رسيد ديجيتالی تاييد شده از سوی سایت را به نحوی واضح و آشکار روی سايت خود به خريدار نمايش دهد.

+شیرازه این حق را برای خود محفوظ می دارد تا بصورت مستقل ، در هر زمان و بنابر صلاحدید خود هر سفارش و یا نام کاربری را لغو نماید.

+ کاربران قبل از خرید از وب سایت شیرازه لازم است تمام قوانین و مقررات آن را کاملا مطالعه کنند زیرا، هر سایت سیاست امنیت اطلاعات و قوانین خاص خود رادارد ودر صورت سوء استفاده های احتمالی شیرازه هیچ مسئولیتی را برعهده نمی گیرد.

+ در صورت مشاهده هر گونه سوء استفاده ، تخلف و یا خراب کاری در سایت توسط کاربر ، شیرازه اکانت را شناسایی و درگاه سایت کاربر را مسدود و در صورت ایجاد خسارت مالی کاربر موظف به پرداخت آن می باشد.

+ اگر هرگونه خسارت ، جریمه ، مجازات و یا مسئولیت های دیگر ناشی از نقض این توافقنامه متحمل کاربر شود بازپرداخت و جبران آن تماما بر عهده خودکاربر بوده و شیرازه هیچ گونه مسئولیتی را عهده دار نمی شود، علاوه بر این اگر این نقض موجب وارد شدن خسارت به خود سیبا پی شود ، کاربر خاطی موظف به جبران خسارت وارده طبق براورد هایی که در سیبا پی انجام می گیرد است.

+ نشر و پژوهش شیرازه در جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند و تابع قوانین این کشور می باشد.